Народний депутат України Іван Вінник провів зустрічі  із жителями Великоолександрівського району

03.08.2018 13:32:15
Народний депутат України Іван Вінник провів зустрічі  із жителями Великоолександрівського району

Учора з робочим візитом Великоолександрівщину відвідав народний депутат України Іван Вінник.   Цього дня депутат за участі голови районної державної адміністрації Ігоря Цвігуненка зустрівся  з громадами Давидовобрідської, Малоолександрівської сільських та Великоолександрівської селищних рад, а також з трудовими колективами працівників галузей освіти, медицини, культури.

Під час зустрічей депутат – мажоритарщик  від 184 округу, до складу якого входить і Великоолександрівський район, відзвітував перед виборцями про свою роботу у найвищому законодавчому органі та про реалізацію спільних проектів на території нашого району. Як минулого, так і поточного року саме завдяки сприянню депутата у районі вдалося реалізувати ряд дороговартісних проектів, спрямованих на поліпшення об’єктів соціально-культурної сфери. Зокрема у центральній районній лікарні облаштовано нову сучасну модульну котельню, енергозаощаджуючі котли встановлено також і в Малоолександрівській школі, наразі, виділено понад 1 млн. грн. на заходи з енергосанації Давидовобрідської ЗОШ, де вже найближчим часом будуть замінені вікна та ін.

Під час відкритих діалогів, а саме у такому форматі було проведено зустрічі, жителі району мали можливість поставити запитання народному обранцю та почути на них відповіді. Серед найбільш актуальних для громади питань йшлося про  незадовільний стан місцевих доріг, зокрема траси Берислав – Високопілля, формування ціни на природній газ, реалізацію заходів пенсійної реформи, процесу децентралізації, продажу земель сільськогосподарського призначення та ін. Вже сьогодні, за словами І.Вінника, рішення ряду питань зрушило з місця. Зокрема щодо найболючішої для жителів району проблеми стану доріг, то наразі, за підтримки депутата, виготовлена проектно-кошторисна документація для відновлення  вищезгаданої дороги як у Великоолександрівському, так в Високопільському районах. Це питання І.Вінник триматиме на особистому контролі. Також були озвучені позитивні зміни та власні бачення щодо рішення інших питань.

Жителі Великоолександріщини під час зустрічей неодноразово дякували депутатові за дієву роботу в окрузі, разом з тим, наголошували на проблемних питаннях сільських регіонів, які потребують рішень у законодавчій площині, зверталися до І.Вінника з проханням у сприянні реалізації нових проектів, спрямованих на розвиток як окремих територій, так і  району у цілому.  За місяць - два народний депутат пообіцяв приїхати до району знову, аби відзвітувати про хід реалізації вже розпочатих з владою району спільних проектів та про виконання завдань виборців, які отримав під час цієї зустрічі.

 

Корисні посилання