Народний депутат України Іван Вінник зустрівся з активом  Горностаївського району

14.05.2018 07:54:15
Народний депутат України Іван Вінник зустрівся з активом  Горностаївського району

 

У районній державній адміністрації розпочалася зустріч народного депутата України Івана Вінника з активом району. Представили народного обранця голова районної ради Сергій Карпеченко і голова райдержадміністрації Олександр Єрохін сьогодні, 11 травня.
На початку зустрічі Іван Вінник розповів про його плідну співпрацю з керівництвом Горностаївського району щодо створення на базі центральної районної лікарні військового госпіталю для реабілітаційно-профілактичного лікування військових. Для цього вже підготовлені презентаційні пропозиції, проведені переговори за участі голови райради Сергія Карпеченка з представниками Міністерства Збройних Сил України. Щодо цього Іван Вінник поінформував про те, що найближчим часом активізує депутатську діяльність задля планування та виділення відповідного державного фінансування.
Під час жвавого спілкування народний депутат України обговорив з горностаївцями актуальні питання життєдіяльності району. Зокрема на зустрічі обговорювалися проблеми законодавчих механізмів оподаткування сільгосптоваровиробників, бюджетних відносин з виділення субвенції державного бюджету на утримання навчальних закладів двох територіальних громад, земельні питання, стану доріг тощо.
На запитання керівників сільгосппідприємств району щодо продовження дії мораторію на продаж землі в Україні народний депутат Іван Вінник озвучив власну позицію, що земля вподальшому має продаватися на ринкових умовах, навівши позитивні приклади ринку землі в іноземних державах. Щодо цього керівники підприємств Володимир Луговець, Юрій Васильєв обговорили з народним обранцем варіанти подальшої державної політики використання сільськогосподарських земель, внісши пропозиції для подальшої законодавчої роботи народного обранця.
На зустріч були запрошені депутати районної ради, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та селищної рад, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району. Тож Іван Вінник поінформував присутніх про ініціативи з якими він виступає у Верховній Раді України, зокрема ознайомив з роботою направленою на підвищення обороноздатності України, а також основних аспектів медичної реформи. 
Сьогодні також заплановано відвідування народним депутатом Іваном Вінником приміщення центральної районної лікарні та спілкування з керівництвом медичного закладу.

Корисні посилання