Народний депутат України Іван Вінник звітує перед мешканцями Великоолександрівського району

29.08.2018 13:20:53
Народний депутат України Іван Вінник звітує перед мешканцями Великоолександрівського району

Народний депутат Верховної Ради від 184 округу І.Вінник, до якого входить і Великоолександрівський район, продовжує зустріч з виборцями. Вчора він за участі голови районної державної адміністрації Ігоря Цвігуненка зустрівся  з громадами Новокалузької сільської та Білокриницької селищної рад.

Вже за традицією народний обранець першочергово відвідує навчальні заклади сільської місцевості, адже на його переконання саме виховання патріотично свідомого підростаючого покоління  є основною складовою обороноздатності нашої країни. Окрім виховного процесу, депутат переймається створенням умов для учнів та вчителів, особливо у сільських закладах освіти. За сприяння команди депутата район отримав з держбюджету додаткові субвенції на соціально-економічний розвиток, левова частка яких припала саме на заклади освіти. Зокрема вже реалізовані дороговартісні проекти з будівництва газової котельні Малоолександрівської ЗОШ, капітального ремонту частини покрівлі та заміні вікон Борозенської ЗОШ, заходи з енергозбереження у Великоолександрівській ЗОШ №1, Калинівській ЗОШ, заходи з енергозбереження, заміні електропроводки в будівлі Білокриницької ЗОШ, протягом поточного року виділено понад 1, 5 млн. грн. на заходи з енергосанації Давидовобрідської ЗОШ, де на разі, завершуються роботи по заміні вікон. У ході робочої зустрічі депутат пообіцяв сприяти у виділенні коштів для заміни даху у Новокалузькому навчально-виховного комплексі, а також допомогти з облаштуванням дитячого та спортивного майданчика  у віддаленому від райцентру селі.

Жителі сіл, які відвідав  І.Вінник, мали можливість не лише із перших вуст почути про роботу законодавчого органу держави та безпосередню діяльність депутата, як мажоритарщика, так і секретаря комітету з національної безпеки та оборони, а й отримати відповіді на свої запитання. Мешканців сільської місцевості турбували питання стану доріг, відсутність автобусного сполучення, низький рівень пенсійного забезпечення, високі ціни на комунальні послуги, шляхи наповнення місцевих бюджетів, створення робочих місць  та ін.

Корисні посилання