Наступного курортного сезону херсонці зможуть полетіти в Даламан

24.11.2017 20:00:03
Наступного курортного сезону херсонці зможуть полетіти в Даламан

24 листопада голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у прес-конференції, яка проходила у рамках презентації міжнародного аеропорту «Даламан» (Туреччина) на території КП  «Херсонські авіалінії». 

Також серед присутніх: представники міської та обласної влади, генеральний директор міжнародного аеропорту «Даламан» Хамді Гювенч, директор КП «Херсонськіавіалінії» Віталій Кучерук.

Під час заходу були проведені переговори щодо відкриття нового авіасполучення Даламан – Херсон – Даламан, яке заплановано на початок майбутнього літнього туристичного сезону.

«В нас продовжується співпраця з аеропортом «Даламан». Вдячний турецькій стороні за визнання нас, як одного зі стратегічних партнерів, як місто, що здатне приймати велику кількість іноземних туристів. Відкриття цього рейсу є надзвичайно важливим для налагодження міждержавних дружніх стосунків. Новий напрямок авіарейсів відкриє нові горизонти і можливості як для нас, так і для іноземних інвесторів», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв.

Також він додав: «Ми маємо грандіозні плани щодо розвитку аеропорту: починаючи з будівництва тунелів, авіаційних систем, які формують курс, світлосигнальної системи. Тому можемо запевнити наших партнерів з аеропорту «Даламан», що наша співпраця буде плідною і продуктивною для всіх».

Під час прес-конференції був підписаний меморандум про співробітництво та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою, Херсонською міською радою, комунальним підприємством Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» та Міжнародним аеропортом «Даламан» (Республіка Туреччина).

Сторони зобов’язалися розвивати співробітництво у таких напрямах:

  • подальшої активної співпраці з комунальним підприємством Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»;
  • обміну досвідом про сучасні технології діяльності аеропортів;
  • сприяння організації регулярних та чартерних авіаційних рейсів з міжнародного аеропорту «Херсон»;
  • сприяння розвитку транспортної інфраструктури області;
  • проведення спільних засідань, авіаційних форумів та заходів;
  • розвитку туристичної сфери області.

«Херсон – гостинне та затишне місто. Ми закохалися у нього і одразу  почали розробляти стратегію співпраці з КП ХОР «Херсонські авіалінії». Сподіваюся, що сьогоднішня зустріч – це продовження плідної співпраці турецьких авіаліній з Херсонщиною», – зазначив директор Міжнародного аеропорту «Даламан» Хамді Гювенч.

Нагадаємо, що аеропорт Даламан (IATA: DLM, ICAO: LTBS) – міжнародний аеропорт на південному заході Туреччини. Поряд з аеропортами Анталія і Бодрум є одним з трьох діючих аеропортів, які обслуговують цей регіон. Розташований біля однойменного міста в провінції Мугла.

Аеропорт обслуговує довколишні курорти Туреччини, такі як Мармарис і Фетхіє. Також він приймає рейси з близько 120 напрямками у Туреччині, Європі, Північній Африці та на Середньому Сході. Площа аеропорту становить 615 гектар.

Станом на липень 2016 року аеропорт Даламан виконує 21 регулярний рейс та 24 чартерних рейси. Серед чартерних є такі українські авіакомпанії, як Windrose Airlines (літній рейс на Київ), Дарт (постійний рейс на Одесу) та   Azur Air Ukraine (літні рейси на Київ, Львів і Харків).Корисні посилання