Наталія Бойко відзначила важливість розширення співпраці з НАТО в напрямку зміцнення енергетичної безпеки

23.10.2017 07:25:18
Наталія Бойко відзначила важливість розширення співпраці з НАТО в напрямку зміцнення енергетичної безпеки

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко відзначила важливість розширення співпраці з НАТО в напрямку зміцнення енергетичної безпеки. Про це вона заявила під час підбиття підсумків спільних з НАТО командно-штабних навчань з питань захисту критичної електроенергетичної інфраструктури та реагування на загрози порушення стійкості її функціонування, що проведені на загальнодержавному рівні з 16 по 20 жовтня.

Заступник Міністра також висловила вдячність НАТО та державам-членам Північноатлантичного Альянсу за постійну та всебічну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. «Проведені командно-штабні навчання в Україні є важливим заходом у рамках співробітництва з Північно-Атлантичним альянсом», - підкреслила Наталія Бойко та додала, що результати навчань матимуть важливе значення для розвитку можливостей України в питанні забезпечення захисту критичної електроенергетичної інфраструктури, підвищення рівня національної та міжнародної безпеки, включаючи реагування на гібридні та кіберзагрози.

З вітальними промовами виступили Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО з трансформації НАТО Адмірал Манфред Нільсон, представник Міжнародного штабу НАТО пан Майкл Рюле таВіце-міністр закордонних справ Литовської Республіки Дарюс Скусявічюс.

Учасники презентували результати навчань синдикатів, після чого представник Військово-морської вищої школи США зробив огляд завершення навчань.

Заключні рекомендації за підсумками навчань озвучили Доктор Ден Нуссбам, Військово-морська вища школа, США, та полковник Гінтарас Багдонас, співдиректор заходу (NATO ENSEC COE).

Потім учасникам навчань вручено сертифікати.

Підсумовуючи захід, Наталія Бойко повідомила про досягнення мети навчань – отримання оцінки ефективності діючих в державі систем реагування на загрози електроенергетичній інфраструктурі та захисту критичної електроенергетичної інфраструктури, а також можливостей стратегічної інформаційної комунікації держави в умовах виникнення кризової ситуації. «Упевнена, що результати навчань – це значний спільний крок у поглибленні співробітництва України та НАТО, зокрема в енергетичному секторі», - зазначила заступник Міністра.

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України "Урядовий портал"

Корисні посилання