Навчання посадових осіб об'єднаних територіальних громад

05.06.2019 12:34:21
Навчання посадових осіб об'єднаних територіальних громад

05 червня 2019 року в обласній державної адміністрації проведено навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо необхідності додержання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при підготовці рішень про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік.

У навчанні приймали участь представники Головного управління ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі - начальник відділу адміністрування місцевих податків і зборів – Т.РАКИЦЬКА, Державної регуляторної служби у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі – Е.РОМАНЕНКО та заступник виконавчого директора Херсонського регіонального відділення «Асоціації міст України» – М.КРИВЕЦЬКА .

На навчанні обговорювалося питання про порядок та механізм прийняття зазначених рішень.

Залучені фахівці ГУ ДФС у Херсонській області АР Крим та м. Севастополі, ДРС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі надаватимуть всебічну методичну та консультаційну допомогу об’єднаним територіальним громадам при прийнятті рішень про місцеві податки і збори на 2020 рік.

Корисні посилання