Андрій Гордєєв: «Херсонщина передова в проведенні навчань з територіальної оборони»

24.07.2017 10:41:01
Андрій Гордєєв: «Херсонщина передова в проведенні навчань з територіальної оборони»

22 липня одночасно у двох районах Херсонщини відбулися навчання для загонів територіальної оборони.

Захисники і захисниці вивчали, як необхідно надавати першу допомогу пораненим, збирати і розбирати зброю. Також усі військовозобовязані удосконалювали свою стрілецьку майстерність.

На стрільби в Олешківських пісках, під час навчань загону територіальної оборони Голопристанського району Херсонської області, завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

«Переконаний, ми маємо бути завжди готовими захищати своє село, свою Батьківщину. Вдячний всім головам райдержадміністрацій, воєнкому, військовим комісаріатам, Міністерству оборони і Генштабу, які допомагають нам методично і зброєю», - прокоментував очільник області.

Андрій Гордєєв зауважив: «Херсонщина передова в проведенні навчань з територіальної оборони. Тому ми цей темп будемо підтримувати й надалі».

Заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Балонь вперше взяв участь у навчанні для загонів тер оборони.

Він відзначив, що загін об’єднаної територіальної громади Голопристанського району добре вишколений й тактично підготовлений: «Це життєнеобхідний захід. І як показує історія та сьогодення, це не просто потреба наших громадян проявляти свою громадянську позицію у такий спосіб – навчатися військовій справі. Для таких навчань є об’єктивні обставини - наявність прямої загрози з боку агресора, Російської Федерації».

Також Андрій Балонь підкреслив: «Я хочу, щоб наш противник знав, в нас не лише потужні Збройні Сили України, а й об’єднані загони територіальної оборони, готові в будь-який момент дати відсіч ворогові».

В цей день навчання відбулися і в Новій Каховці для загону територіальної оборони Бериславського району.Корисні посилання