Навчання інвалідів за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів

14.12.2016 15:25:11
Навчання інвалідів за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів

Херсонське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів надає фінансову допомогу на безповоротній основі особам з інвалідністю, випускникам шкіл на оплату вартості навчання та перекваліфікації в Україні у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії (спеціальності).

У 2016/17 навчальному році навчаються 16 осіб з інвалідністю, яким буде здійснено оплату за навчання за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів. Всі студенти отримують освіту в ВУЗах Херсонської області та за її межами: (Новокаховський гуманітарний інститут вищого навчального закладу «Вищий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Вінницький соціально-економічний інститут ВНЗ «ВМУРоЛ» «Україна», ДВНЗ «Запорізький національний університет» та ін.).

Фінансова допомога надається заявнику-фізичній особі, якій індивідуальною програмою реабілітації визначено професійну реабілітацію та професійне навчання. Для отримання фінансової допомоги на оплату вартості навчання та перекваліфікації вперше заявнику-фізичній особі необхідно звернутися із заявою до відділення Фонду соціального захисту інвалідів за місцем реєстрації або проживання та надати документи, зазначені у пункті 2.11 Інструкції з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно-господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, затвердженої наказом Мінсоцполітики України від
06 вересня 2010 року № 270.

 

Корисні посилання