Призначено нових голів Цюрупинської та Скадовської райдержадміністрацій

10.09.2013 23:03:00

Перший заступник голови облдержадміністрації Єгор Устинов відвідав Цюрупинську та Скадовську райдержадміністрації, де оприлюднив розпорядження Президента України Віктора Януковича про призначення голів райдержадміністрацій

Сьогодні, 10 вересня 2013 року, перший заступник голови обласної державної адміністрації Єгор Устинов відвідав Цюрупинську та Скадовську райдержадміністрації, де оприлюднив розпорядження Президента України Віктора Януковича про призначення Василя Котенкова головою Цюрупинської та Андрія Євстратова головою Скадовської районних державних адміністрацій.
«Впевнений, що нові керівники районів працюватимуть так само плідно, продуктивно та результативно, як і їх попередники», – сказав Єгор Устинов після офіційної частини заходу.
Також перший заступник голови облдержадміністрації наголосив на тому, що присутніх тут фахівців різних сфер життя об’єднує спільна робота, спільні ідеї та завдання, які повинні поліпшити життя кожного жителя області та всієї країни.
«Ви несете величезну відповідальність не лише перед керівництвом області та країни, але й перед кожним її громадянином, – відзначив Єгор Устинов. – Тому бажаю Вам успіху, взаєморозуміння, терпіння та витримки».

Корисні посилання