Небесну Сотню та події Майдану вшанували під час тематичного вечору -реквієму

22.02.2016 16:47:55
Небесну Сотню та події Майдану вшанували під час тематичного вечору -реквієму

20 лютого 2016 року в районному будинку культури пройшов вечір-реквієм «Щоденник Майдану: «Про що ми тоді думали…», присвячений подіям революції на Майдані  2013 – 2014 років, а також вшануванню пам’яті загиблих на Майдані та в зоні антитерористичної операції. Захід був організований та проведений працівниками РБК ім. Фрунзе разом із практиканткою  Херсонського училища культури Анною Свистельник.

Патріотизм, віра у світле майбутнє України, шана до її полеглих синів, об’єднала сьогодні  всіх присутніх у залі.

Своєю присутністю на заходах, приурочених вшануванню Героїв Небесної Сотні керівництво району, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ, політичних партій, громадських організацій, студентської та учнівської молоді вшанували пам’ять загиблих  на Майдані.

Вечір-реквієм у театральній формі відтворив події на Майдані, думки активістів, біль від втрат та гордість за відвагу українського народу. Молодь Каховщини – учасники народного театру «Тронка» РБК ім. Фрунзе з повною віддачею вшанували Героїв України, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави.

Завдяки майстерності акторів учасники заходу знов пережили події дворічної давнини, відчувши глибину трагедії й болі, які впали невимовним тягарем на країну. Зал в атмосферу мужності, патріотизму та безстрашності, в якій  стояла молодь на Майдані не маючи ні зброї, ні захисного одягу, за нашу Україну.

Дяку й шану тими, хто поклав своє життя на Майдані, відстоюючи правду й віру українського народу, присутні висловили вшанувавши пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання гортаючи сторінки відео- книги «Хронологія мужності…».

Не стримуючи сліз глядачі відчули неймовірну атмосферу глибокого патріотизму під час виконання Гімну України від учасниці театру «Тронка», а народний вокальний ансамбль «Червона калина» після хвилини мовчання неперевершено виконав молитву за Україну «Господи, помилуй нас».

Фінальним акордом вечора-реквієму стало емоційне виконання реп-композиції «Слава Україні» за творами Т.Шевченка та Л.Костенко, наприкінці якої весь зал стоячи аплодував промовляючи «Героям Слава!».

По закінченню  дійства усі бажаючі взяли участь у флеш-мобі та вшанували пам’ять загиблих під час Майдану Героїв запаливши свічки, лампадки. Під час флеш-мобу зі свічок та лампадок на знак пам’яті та пошани загиблих на Майдані на площі біля районного будинку культури було викладено янголятко.

Цього дня усі бажаючі каховчани зібралися разом та вшанували пям`ять загиблих Героїв. Це свідчить про те, що їх подвиг завжди залишиться у нашій пям`яті і серцях. Ця Сотня віддала своє життя, щоб ми відчували себе вільними людьми. Такі заходи – це мінімум, що ми можемо зробити, щоб вшанувати їх світлу пам’ять.

Корисні посилання