Нижньосірогозьців ознайомили з основними завданнями проекту «Підтримка ініціатив місцевих громад» у 2014 році

03.02.2014 17:50:00

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації Наталя Пестрецова 29 січня 2014 року на засіданні комісії з питань координації міжгалузевих відносин ознайомила присутніх з основними завданнями проекту «Підтримка ініціатив місцевих громад» у 2014 році

З метою реалізації у 2013 році проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення та підтримки ініціатив місцевих громад, 29 січня 2014 року відбулось засідання комісії з питань координації міжгалузевих відносин. Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації Ельвіна Ріжко ознайомила присутніх з ціновою ситуацією на соціально значущі продовольчі товари на ринку та підприємствах роздрібної торгівлі, що склалася в районі на сьогоднішній день, зазначивши, що вони не перевищують середньообласні ціни. Також повідомила, що з метою недопущення безпідставного підвищення цін постійно проводиться обстеження торгівельної мережі району та моніторинг цін на продовольчому ринку.
Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації Наталя Пестрецова ознайомила присутніх з основними завданнями проекту «Підтримка ініціатив місцевих громад» у 2014 році. Зазначила, що у 2014 році Нижньоторгаївською сільською радою планується реалізувати проект з модернізації водомережі водопостачання в рамках здійснення перетворень в с. Нижні Торгаї. Документи направлено до оргкомітету Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Крім того, Нижньосірогозька ЗОШ І-ІІІ ступенів розробила проект «Здорове дозвілля – складова здорового способу життя», що передбачає створення спортивно-оздоровчого комплексу (на основі реконструкції будівлі спортивного залу з додатковим обладнанням та інвентарем).
Начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації Олександр Леміх акцентував увагу на необхідності дотримання граничного рівня торгівельних надбавок, встановлених розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 22 квітня 2011 року № 269 «Про запровадження державного регулювання цін на окремі види продовольчих товарів в області».
Заступник голови районної державної адміністрації Юлія Пацюк відзначила: «В рамках проекту «Підтримка ініціатив місцевих громад» кожному району області буде виділено 300 тис. грн. для його реалізації. Населення повинне брати участь у подібних програмах, адже саме від його бажання та ініціативності залежить майбутнє кожного району області». За підсумками наради були дані відповідні доручення відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації щодо надання методичної допомоги селищній, сільським радам району в підготовці відповідних документів для участі в проекті «Підтримка ініціатив місцевих громад» у 2014 році. 

Корисні посилання