Нижньосірогозці привітали поета-земляка з виходом нової книги «Вовча Гребля»

28.12.2013 00:45:00

В переддень Нового року чудовим подарунком для нижньосірогозців став вихід нової книги краєзнавця, поета, філософа Юрія Безуха «Вовча Гребля»

В переддень Нового року чудовим подарунком для нижньосірогозців став вихід нової книги краєзнавця, поета, філософа Юрія Безуха «Вовча Гребля». У книзі «Вовча Гребля» зібрані мемуари, які охоплюють другу половину позаминулого ХІХ століття, перша світова війна, колективізація та голодомор, будівництво Біломорсько-Балтійського каналу, трагедія і біль Великої Вітчизняної війни. Все це – людські життя. Жителі району повинні пам’ятати тих, хто народився і жив для них, щоб передати цю пам’ять тим, хто прийде після них, адже так і твориться історія.
24 грудня в залі засідань райдержадміністрації зібралися рідні, друзі, однодумці, шанувальники таланту Юрія Безуха, щоб привітати його з виходом цієї книжки. Працівники бібліотеки провели цикл заходів «Степовий заспів Юрія Безуха», представили електронну презентацію, оформили книжкову виставку. Автора щиро поздоровили заступник голови райдержадміністрації Ольга Малецька, заступник голови районної ради Наталія Ставицька. 
У своєму виступі автор розповів про те, як збиралися матеріали для написання книги, поділився планами на майбутнє, адже готові до друку ще дві книги «Квітка степова. Чари степу» та яскраво оформлена збірочка віршів для дітей. «Казки Жовтого Бичка». Присутніх привітали піснями та побажали поету наснаги, нових успіхів та всього самого найкращого.

Корисні посилання