Нижньосірогозькі бібліотеки долучились до відзничення 1025-річчя Хрещення Київської Русі

01.08.2013 00:00:00

Працівники бібліотечних закладів району активно долучились до участі у заходах щодо відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі

Працівники бібліотечних закладів району активно долучились до участі у заходах щодо відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Зокрема, у бібліотеках оформлено тематичні виставки присвячені цій поважній даті, а для учнівської молоді та читацького загалу проведено цікаві лекції з історії розвитку та становлення християнства в Україні.
Для відвідувачів районної центральної бібліотеки 25 липня було проведено годину духовності на тему «Хрещення Київської Русі та його історичне значення в розвитку християнства» за участі представника Української Православної церкви, який підготував цікаву розповідь про розвиток християнства в нашій державі. Працівники бібліотеки підготували для читачів цікавий відео ролик з даної теми.
У липні відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Олександра Шилкіна та голови районної ради Володимира Мельничука з настоятелем Свято-Миколаївської Української Православної церкви о. Іоанном (в миру Іван Джеліп). Голова районної ради Володимир Мельничук висловив переконання, що органи влади надаватимуть всіляку підтримку релігійним організаціям у реалізації їхніх проектів та ініціатив, приурочених до цього ювілею.
На завершення зустрічі голова райдержадміністрації проінформував, що в рамках відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України в районі відбудеться низка культурних і духовно-просвітницьких заходів. Напередодні свята очільники району відвідали Свято-Миколаївську церкву в районному центрі.

Корисні посилання