Нижньсірогозьких юнаків урочисто провели до Збройних сил України

05.04.2013 19:55:00

У Нижньосірогозькому районі відбулись урочисті проводи юнаків до Збройних сил України. Військовий комісар Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного військового комісаріату Дмитро Самойлов зачитав наказ Міністерства оборони про весняний призив та вручив повістки юнакам.

04 квітня 2013 року в Нижньосірогозькому районному будинку культури відбулись урочисті проводи юнаків до Збройних сил України, на які були запрошені голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін, селищний голова Олександр Грушко, військовий комісар Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного військового комісаріату Дмитро Самойлов та голова ради ветеранів Нижньосірогозького району Віктор Гришин.
Військовий комісар Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного військового комісаріату Дмитро Самойлов зачитав наказ Міністерства оборони про весняний призив та вручив повістки юнакам. Він привітав хлопців зі знаменною подією в їхньому житті, підкресливши, що військова служба – це школа мужності, де привчають до дисципліни та порядку, згуртованості і колективізму.
Також, привітав призовників голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін. Він побажав новобранцям міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, а їх батькам терпіння і чекати на змужнілих дорослих синів. З напутнім словом від імені матерів звернулась Ірина Пшенична. За давньою українською традицією вона перев’язала сина вишиваним рушником і благословила його на захист рубежів Вітчизни.
Селищний голова Олександр Грушко побажав майбутнім воїнам мирного неба та повернутись в рідні домівки загартованими та з новими знаннями і вміннями. Він вручив їм подарунки і обереги – вузлики з рідною землею. Свято супроводжувалось концертом, який підготували працівники відділу культури та туризму районної державної адміністрації.

Корисні посилання