Нижньосірогозьський район зайняв 5 підсумкове місце за всіма сферами соціально-економічного розвитку

01.12.2014 19:24:00

За результатами загальної підсумкової оцінки за всіма сферами соціально-економічного розвитку за січень-вересень 2014 року район зайняв 5 підсумкове місце

27 листопада відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Павла Павлова. На засіданні було повідомлено, що за результатами загальної підсумкової оцінки за всіма сферами соціально-економічного розвитку за січень-вересень 2014 року район зайняв 5 підсумкове місце (аналогічний період минулого року – 8 місце).
За 9 місяців 2014 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло податків та зборів у сумі 13 220,5 тис. грн, що становить 110,1% до планових показників (план 12 011,6 тис. грн). Понад план отримано 1 208,9 тис. грн. Виконання до річного плану становить 80,0 %. За січень-вересень 2014 року до бюджету управління Пенсійного фонду з усіх джерел фінансування надійшло коштів у сумі 49449,5 тис. грн, що на 4270,6 тис. грн, або на 109,5% більше, ніж в 2013 році. За 9 місяців 2014 року зменшено видатки на доставку пенсій за рахунок їх виплат через поточні рахунки в установах банків на 274,14 тис. грн. Середній розмір пенсії за вересень місяць 2014 року складає 1259,41 грн. 
Також відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації особлива увага приділяється розвитку позашкільної освіти у районі. Було зазначено, що на даний час у районі функціонує 3 позашкільні навчальні заклади: комунальний заклад «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва», комунальний заклад «Нижньосірогозька станція юних натуралістів» та комунальний заклад «Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа», у яких працює 37 гуртків та секцій. Позашкільні навчальні заклади відвідують 439 учнів, що становить 32% від загальної кількості дітей шкільного віку. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, органам виконавчої влади, місцевого самоврядування необхідно сконсолідувати зусилля і працювати над охоплення позашкільною освітою більшої кількості дітей та над покращенням матеріально-технічної бази.
Крім того, на засіданні колегії розглядали питання «Про хід виконання районної програми «Діти Сірогозщини» на період до 2016 року». Було наголошено, що соціальний захист дітей, особливо категорійних, є головним завданням сьогодення. Районна програма та заходи по її виконанню визначають основні напрямки роботи для досягнення головної мети, забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей відповідно до вимог Конвенції ООН про права дитини та чинного законодавства. Після розгляду кожного питання Павло Павлов підводив підсумки їх обговорення, наголошуючи на важливості та зазначив, що, кожне з цих питань потребує постійного втручання та контролю з боку керівництва району. За результатами роботи колегії було прийнято 4 розпорядження голови районної державної адміністрації.

Корисні посилання