Нижньосірогозький район відзначав найвеличніше свято

22.01.2015 16:30:30
Нижньосірогозький район відзначав найвеличніше свято

22 січня 2015 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочисті збори з нагоди Дня Соборності України.

На зборах були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ, представники  трудових  колективів.

Святкування Дня Соборності відкрив голова районної державної адміністрації Павло Павлов. Зокрема, він зазначив, що урочистий акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. Він привітав всіх присутніх з  найвеличнішим святом. Побажав усім присутнім миру, злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни!

Із лекцією на тему: «Духовна єдність українського народу» виступила Тамара Пузирнікова – бібліотекар комунального закладу «Нижньосірогозька центральна районна бібліотека».

Працівники сектора культури та туризму районної державної адміністрації для присутніх підготували невеличку концертну програму.
 
Після закінчення урочистих зборів було покладено квіти до пам’ятних знаків.

У навчальних закладах району організовано перегляд тематичних фільмів, засідання за «круглим столом», бесіди та години спілкування, на розгляд яких винесені питання про історичне значення проголошення Акта злуки українських земель.

У Нижньосірогозькій центральній районній бібліотеці оформлено книжкову полицю до Дня Соборності України, для учнів Нижньосірогозької загальноосвітньої школи працівники бібліотеки підготували та провели історико-патріотичну годину «Зацвів той пагін з вільного зерна».

Корисні посилання