Новий Проєкт високо оцінено!

31.05.2021 11:11:14
Новий Проєкт високо оцінено!

Для впровадження Проєкту «Атлас смаку Херсонщини» організовано перемовини про надання технічної допомоги херсонським крафтовим виробникам від французьких виноробів та сироварів. Актуальною для обговорення з французькою стороною є також тема сільського туризму. Про надання технічної допомоги для виноробів ведуться перемовини також із Швецією.                                

Крім цього, в амбітних планах Громадської спілки «Дороги вина та смаку Херсонщини» та однойменної робочої групи, створеної розпорядженням голови обласної державної адміністрації, – запуск освітнього проєкту для дітей щодо безпечності харчових продуктів.

Зазначені ініціативи вже високо оцінені Оленою Мотузенко – кандидатом географічних наук, доцентом кафедри географії України Київського національного університету імені Т. Шевченка, національним експертом Проєкту географічних зазначень з питань географічних зазначень для харчових продуктів та гарантованих традиційних особливостей, експертом з питань еногастрономічного туризму, президентом ГС «Національна еногастрономічна туристична мережа «Дороги вина та смаку України», яка в телефонній розмові з головою спілки Юрієм Палічевим привітала новий Проєкт. Слід зазначити, що на теренах України ми першими започатковуємо проєкт такого масштабу, і вже перебуваємо під прицілом пильної уваги   громадськості та міжнародної спільноти.

Корисні посилання