Новокаховчани мають можливість проявити свою активну громадську позицію

16.11.2013 00:40:00

11 листопада 2013 року на засіданні Громадської ради при виконавчому комітеті обговорювався хід виконання завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та його участі у формуванні державної регіональної політики

11 листопада 2013 року на засіданні Громадської ради при виконавчому комітеті обговорювався хід виконання завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та його участі у формуванні державної регіональної політики. До обговорення долучився міський голова Володимир Коваленко, із доповіддю про суть поняття «громадянське суспільство» та механізми його впровадження виступив начальник організаційного відділу міської ради Віктор Васильєв. 
Особливий акцент було зроблено на тому, що громадська рада — дієвий «інструмент» у взаємодії влади з населенням, адже представляє інтереси різноманітних об’єднань жителів міста. А останні, в свою чергу, мають багато можливостей проявити свою активну громадську позицію, але не завжди користуються цією нагодою. Також мова йшла про принципи демократії, які, на жаль, зараз часто плутають із вседозволеністю. Міський голова Володимир Коваленко зазначив, що: «У нас на сьогоднішній день створено всі умови для того, аби суспільство долучалося до активної взаємодії з місцевою владою, у повній мірі реалізується Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні». Він дає право кожному жителю Нової Каховки брати активну участь у житті міста, бути членом різних громадських організацій, одне з першочергових завдань яких — добре володіти знаннями законодавчої бази і, користуючись ними, сприяти розвитку нової моделі взаємовідносин».

Крапку в обговоренні поставила голова Громадської ради Лариса Житченко, яка звернулася з проханням до керівників громадських організацій виносити на обговорення якомога більше тих питань, які хвилюють населення, аби разом працювати на випередження проблеми.

Корисні посилання