Новокаховчанка стала срібним призером на чемпіонаті з тенісу в Лондоні

12.07.2013 20:07:00

З 01-07 липня 2013 року в Лондоні відбувся відкритий чемпіонат з тенісу серії «Гренд слем» (Вімблдон серед юніорів) в якому взяла участь юна новокаховчанка

Днями відбулася зустріч міського голови з тенісисткою, ученицею загальноосвітньої школи № 1 міста Нова Каховка Ангеліною Калініною та тренерами з тенісу ДЮСШ «Таврія» Сергієм Коровайко, Тетяною Малою, Ольгою Кушніренко, Галиною Капенковою та директором школи Валерієм Дружиніним. 
З 01-07 липня 2013 року в Лондоні відбувся відкритий чемпіонат з тенісу серії «Гренд слем» (Вімблдон серед юніорів), в якому взяла участь юна новокаховчанка. В одиночному розряді серед дівчат Ангеліна посіла п’яте місце, а в парному розряді разом з білоруською тенісисткою Іриною Шиманович стала срібною призеркою. На зустрічі  Ангеліна розповіла про свої враження від змагань, про зустріч з видатними тенісистами світу. Ангеліна подякувала своїм тренерам, які протягом багатьох років вели її до цього успіху. 
Міський голова Володимир Коваленко привітав Ангеліну з великим досягненнями, побажав і в подальшому розвивати свої здібності і талант та досягти високих спортивних вершин. Директор благодійного фонду «Нова Каховка» Олена Ходорковська вручила Ангеліні пам’ятний сувенір.

Корисні посилання