Новокаховська міська центральна лікарня отримала сучасне медичне обладнання

16.04.2020 10:11:29
Новокаховська міська центральна лікарня отримала сучасне медичне обладнання

За результатами участі у грантовій програмі «Кусаноне», що фінансується Урядом Японії, Центральна міська лікарня м.Нова Каховка отримала надсучасну ультразвукову діагностичну систему MyLab X5 загальною вартістю 2 294 937 грн.

У 2018 році відділом управління проектами Новокаховської міської ради спільно з Центральною міською лікарнею м.Нова Каховка підготовлено грантову заявку та подано на участь у програмі «Кусаноне» до Посольства Японії в Україні з обґрунтуванням потреби в модернізації застарілого медичного обладнання лікарні шляхом придбання для кабінету ультразвукових досліджень сучасної ультразвукової діагностичної системи.

За умовами програми заявником може бути комунальна лікарня, яка діє в партнерстві з неприбутковою організацією, що має досвід реалізації проектів. Партнером проекту став Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!».

30 січня 2020 року в м.Києві в Резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні відбулась урочиста церемонія підписання шести грантових контрактів з благодійними та громадськими організаціями, які реалізовуватимуть проекти в сфері охорони здоров’я та соціального захисту в рамках грантової програми. Новокаховська міська центральна лікарня стала одним з шести медичних закладів України, яка отримала грантову підтримку.

Обладнання, придбане для лікарні за умовами програми, буде використовуватись за призначенням не менше 5 років, а відповідні послуги надаватимуться пацієнтам на безоплатній основі. Апарат входить в рекомендований Міністерством охорони здоров'я табель обладнання для боротьби з COVID-19.

Заявки на участь у програмі «Кусаноне» можна подавати щорічно до 31 березня. Умови участі у грантовій програмі розміщено на сайті Посольства Японії в Україні за посиланням: https://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html.

Для отримання допомоги у підготовці заявки можна звертатись до відділу з питань зовнішньоекономічної діяльності та міжнародної технічної допомоги Департаменту розвитку економіки Херсонської обласної державної адміністрації, електронна адреса: [email protected], тел: (0552) 26-22-56.Корисні посилання