Новокаховська СЮТ - осередок технічної творчості школярів та молоді міста

26.11.2013 17:12:00

19 листопада 2013 року в рамках виконання завдань Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо забезпечення умов для розвитку творчих здібностей кожної дитини заступник міського голови Вадим Мерзлов зустрівся з керівниками гуртків та вихованцями Станції юних техніків

19 листопада 2013 року в рамках виконання завдань Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо забезпечення умов для розвитку творчих здібностей кожної дитини заступник міського голови Вадим Мерзлов зустрівся з керівниками гуртків та вихованцями Станції юних техніків. 
Під час спілкування з колективом та вихованцями закладу Вадим Миколайович зазначив: «Станція юних техніків у місті Нова Каховка – це те місце, де школярі мають можливість задовольнити свої інтереси, розвивати творчі здібності, це початок втілення у життя своїх власних мрій».
Новокаховська СЮТ є складовою системи позашкільних навчальних закладів відділу освіти міської ради. З 1967 року СЮТ – це осередок технічної творчості школярів та молоді міста. Завдяки широкому спектру вибору зайнятості в гуртковій роботі діти мають можливість розвивати свій творчий та науковий потенціал. У навчальному закладі працює 29 гуртків за 6-ма напрямами – спортивно-технічним, технічного моделювання, декоративно-ужиткового мистецтва та паперопластики,  науково-технічним, фото- та комп’ютерні гуртки, у яких займаються 364 вихованці (на 10% більше у 2012 році).  Під час  невеликої екскурсії директор навчального закладу Альона Васільєва, показала гурткові кімнати, де у клопіткій праці народжуються маленькі дитячі шедеври. А  заступник міського голови відвідав заняття гуртка  судно-моделювання, де разом з дітьми виготовив деталь на майбутню радіокеровану модель яхти, поділився з гуртківцями власними спогадами з дитинства. Кращі роботи вихованців експонуються на постійно діючій виставці. До того ж  Станція юних техніків – постійне місце проведення  міських виставок, ось і зараз у закладі діє виставка фотографій «Моє здоров’я – мій вибір» VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», на якій цікаві та змістовні фотороботи молоді міста пропагують здоровий спосіб життя.
Вихованці закладу поділились з гостями цікавими епізодами з життя свого колективу, розповіли про його традиції, свої власні мрії та плани на майбутнє. А на згадку про зустріч з гордістю презентували власний календар закладу на 2014 рік. 

Корисні посилання