Новокаховські колективи взяли участь у ІІ Міжнародному фестивалі фольклору у Польщі

03.10.2013 19:24:00

Новокаховські колективи взяли участь у ІІ-му Міжнародному фольклорному фестивалі в гміні ОлешницяДнями з Польщі повернулась новокаховська делегація, до складу якої увійшли члени Новокаховської громадської організації «Польський дім» та творчі колективи Палацу культури «Сонечко», «Ручеек» і ансамбль народних інструментів. Новокаховські колективи взяли участь у ІІ-му Міжнародному фольклорному фестивалі в гміні Олешниця. Разом з нашими колективами виступали також творчі колективи з Бельгії, Польщі, Угорщини, Італії.
      
В перший день відкриття фестивалю колективи виступали в одній із сільських світлиць. Вуйт гміни Олешниця Марчін Касіна привітав усіх учасників фестивалю.
       
Другого дня була карнавальна хода вулицями міста Олешниця. Мешканці дуже тепло зустрічали учасників фестивалю. На центральній площі відбувся святковий концерт представників кожної країни та ярмарок виробників і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Третього дня відбувся вечір українського фольклору. Справжнє свято української культури подарували творчі колективи «Сонечко», «Ручеек» і ансамбль народних інструментів. Колективи отримали запрошення взяти участь в наступному році в III-му Міжнародному фестивалі фольклору в гміні Олешниця.

Корисні посилання