Новокаховська рада учнівського самоврядування організувала проведення акції миру і єдності в Україні

13.05.2014 16:20:00

08 травня 2014 року міська рада учнівського самоврядування організувала проведення акції миру і єдності в Україні під гаслом “Україна – це я!”

08 травня 2014 року міська рада учнівського самоврядування організувала проведення акції миру і єдності в Україні під гаслом “Україна – це я!”. Старшокласники вирішили, що для свого волевиявлення необов’язково проводити загальноміські збори. Пропозиція активістів знайшла підтримку колективів 14 загальноосвітніх навчальних закладів. Протягом навчального дня учні та педагоги продемонстрували своє бажання бачити Україну мирною та єдиною, використавши для цього різноманітні  форми проведення акції.
Перед початком уроків колектив ЗОШ № 1 провів загальношкільну лінійку «Україна – це я!». Учні НВК № 2 прикрасили одяг жовто-блакитними стрічками. В одинадцяти навчальних закладах організували проведення флеш-мобу: ЗОШ № 6 та СЗОШ № 8 «Україна вишивана», ЗОШ № 3 – «Ми – діти твої, Україно!», ЗОШ № 5, Корсунська ЗОШ – «Коло миру, дружби та єдності», ЗОШ № 6 -«Мир в Україні», ЗОШ № 7, Новокаховська гімназія – «Танок єдності та миру», НКТЕЛ – «Тримай мою руку. Майбутнє у наших руках», НВК № 4, ЗОШ № 10 – малюнки на асфальті «Україна – це я!» , СЗОШ № 8 «Ми – за єдину Україну», Маслівська ЗОШ – «Ми – Україна, ми – єдині». Учні СЗОШ № 8 та ЗОШ № 10 організували майстерню з боді-арту «Україна – це я!».

Корисні посилання