Новорічні пригоди в «Простоквашино»

24.12.2015 13:27:02
Новорічні пригоди в «Простоквашино»

24 грудня 2015 року на базі комунального закладу «Високопільський районний будинок культури» службою у справах дітей та сектором культури районної державної адміністрації проведено театралізовану ігрову програму «Новорічні пригоди в Простоквашино» для 34 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Під час зустрічі заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик привітала присутніх з початком Новорічно-Різдвяних свят, побажавши присутнім міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Діти приймали активну участь у іграх та конкурсах в яких мали можливість реалізувати свої здібності та отримати заохочуючі призи. Завершуючи программу у дружньому хороводі з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями, відчувши тепло рук і посміхнувшись один одному висловили побажання щоб у Новому році здійснилися всі заповітні мрії.

Підсумовуючи свято начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Раїса Чередніченко зауважила, що немає нічого красивішого, чистішого і загадковішого для дітей, як Новорічні свята. За традицією діти покликали Діда Мороза, який порадував всіх пакунками з солодощами.   

Корисні посилання