Об’єднаний семінар (області і міста) на тему: «Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту в Херсонській області»

31.07.2017 07:36:08
Об’єднаний семінар (області і міста)  на тему: «Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту  в Херсонській області»

11 серпня 2017 року о 10:00 годині під егідою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України відбудеться об’єднаний семінар (області і міста) з головними розпорядниками бюджетних коштів Херсонської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, керівниками бюджетних установ та місцевого
бізнесу на тему: «Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту в Херсонській області».

Ціль - роз’яснити механізм та переваги укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту у Херсонській області.

Під час семінару ЕСКО-інвестори поділяться враженнями від роботи за ЕСКО-договорами та повідомлять наскільки швидко повертаються інвестиції, вкладені у модернізацію закладів бюджетної сфери.

Ключові питання семінару:

- Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017.
- Енергоменеджмент у бюджетній сфері: Реалії енергоефективності без капіталовкладень.

Основні спікери семінару:

Сергій Савчук - Голова Держенергоефективності.
Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності.

Час проведення заходу: з 10:00 до 12:15.

Місце проведення: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, актова зала, 4-й поверх.

Організатори заходу: Держенергоефективності, Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні, Херсонська обласна державна адміністрація.

Програма семінару: додається.

Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході керівництво райдержадміністрацій, міські голови міст обласного/районного значення, розпорядники бюджетних коштів (зокрема, управління фінансів, освіти, охорони здоров’я, культури, ЖКХ), секретарі тендерних комітетів вищезазначених структурних підрозділів, керівники бюджетних установ, компанії виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії (зокрема ті, що мають досвід проведення робіт з реконструкції, реновації тощо об’єктів бюджетних установ), девелоперські компанії, енергосервісні компанії, фінансові установи (фонди, банки), консалтингові компанії, енергоаудиторські компанії та асоціації ЕЕ, представників бізнесу та громадськості, СМІ.

З метою реєстрації та отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи:
- Андрієнко Анастасія Миколаївна – головний спеціаліст відділу енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Департаменту жимлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, тел.: (0552) 22 50 18.

Порядок денний об’єднаного семінару (області і міста) з впровадження енергосервісу та енергоменеджменту в Херсонській області 11 серпня 2017 року

Корисні посилання