Обговорено перспективну мережу опорних закладів та профільних шкіл

06.12.2019 12:42:58
Обговорено перспективну мережу опорних закладів та профільних шкіл

На базі КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» відбулася нарада директорів закладів загальної  середньої та позашкільної освіти «Визначення перспектив розвитку закладів освіти в умовах формування ефективної мережі району та єдиного освітнього простору».

На заході були присутні: заступник голови районної державної адміністрації Лавренко О.О., заступник голови районної ради Литвин В.Я., начальник фінансового управління районної держаної адміністрації Куделя Н.В.

На нараді керівниками закладів було розкрито наступні питання:

  •  стан надання послуг на сьогодні та проблеми закладу в умовах перспектив розвитку для входження до єдиної мережі при формуванні єдиного освітнього простору;
  • забезпечення надання якісних освітніх послуг, можливості закладу за наявності матеріально-технічного та кадрового забезпечення,
  • внесення пропозицій щодо визначення місця і ролі закладу у системі освіти району. Здійсненні заходи спрямовані на підготовку необхідних фахівців та перспективи впровадження профільного навчання.

За результатами, обговорено перспективну мережу опорних закладів та профільних шкіл, джерела фінансування опорних шкіл, їх оснащення сучасним навчальним обладнанням, розроблено заходи підбору та підготовки фахівців з гостродефіцитних спеціальностей, шляхи розширення мережі гуртків автоматизації та робототехніки на базі позашкільного та закладів загальної середньої освіти; визначено напрямки перепрофілювання та місце Великоолекасндрівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату у системі профільного та допрофесійного навчання молоді відповідно до потреб ринку праці. Обговорено пропозиції щодо об’єктів, робота над інвестиційними проектами яких буде спрямована в рамках реалізації Президентської програми «100 шкіл, 100 дитячих садочків, 100 спортивних майданчиків».

Корисні посилання