Обласна фотовиставка «Херсонщина очима дітей»

16.12.2016 09:40:45
Обласна фотовиставка «Херсонщина очима дітей»

На виконання заходів обласної програми «Молодь Херсонщини» на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням Херсонської обласної ради від 31 березня 2016 року № 88, з метою підтримки творчої обдарованої молоді, виховання поваги до рідного краю, формування патріотичної свідомості та громадянської позиції з 01 по 10 грудня 2016 року в комунальному закладі «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбулася обласна фотовиставка «Херсонщина очима дітей». Експозиція налічує 34 світлин.

Діти через мистецтво фотографії дають можливість відвідувачам виставки подивитись іншими очима на те що їх оточує щодня, побачити унікальні та дивовижні місця Херсонщини, відчути красу людей та природи нашого краю.img_1854

Фотовиставка багатопланова, різноманітна. Але кожний відвідувач, очевидно, обирав щось для себе. І вся цінність цієї фотовиставки в тому, що кожен може знайти те, що йому найближче або на що відгукнулася душа.

Для всіх відвідувачів методисти закладу зробили екскурсію фотовиставкою та дали їм можливість поділився своїми враженнями від побаченого.

Корисні посилання