Обласна Спартакіада державних службовців 2017 року

29.05.2017 08:30:36

26 – 28 травня 2017 року на базі дитячого оздоровчого табору «Прибережний» в смт Лазурне Скадовського району відбулась ХVІ обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців Херсонської області, у якій взяли участь 392 державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з 21 команди районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад окрім представників м. Каховки, Бериславського, Олешківського та Нововоронцовського районів. До програми Спартакіади входили змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.

За підсумками змагань переможцями Спартакіади стали:

- у змаганнях з шахів:

- Лоза Валентина (м. Херсон),

- Новожилов Олександр (обласна державна адміністрація),

- серед команд – м. Херсон,

- з шашок – Вдовиченко Ольга (Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області),

- Єфанов Олександр (м. Херсон),

- серед команд – м. Херсон,

- з настільного тенісу:

- Радченко Марина (м. Херсон),

- Черепанов Дмитро (м. Нова Каховка),

- серед команд – м. Нова Каховка,

- з волейболу:

– команда м. Нової Каховки,

- з міні-футболу – команда Великолепетиського району.

        У загально-командному заліку – на І місці – команда м. Нова Каховка, на ІІ місці – команда Скадовського району, на ІІІ місці – команда м. Херсона.

В урочистому відкритті та нагородженні переможців і призерів Спартакіади взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Рищук Є.М., начальник управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Семченко Ю.О., голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Маломуж О.І., голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України Татаринова Л.Г.

Корисні посилання