Обласна та районна влада знову зібралася на апаратну нараду

23.09.2019 13:30:25
Обласна та районна влада знову зібралася на апаратну нараду

Сьогодні, 23 вересня поточного року, відбулася чергова селекторна нарада при голові Херсонської обласної державної адміністрації Юрію Гусєву. Участь у даному заході взяли голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, заступники та радник голови райдержадміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники районних організацій, установ.

Під час селекторного засідання присутні відпрацювали ряд актуальних питань, зокрема про стан використання коштів освітньої субвенції для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти, а також коштів субвенції на створення освітнього простору в рамках реалізації концепції «Нова українська школа»; про стан провадження органами місцевого самоврядування в області вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та інших нормативно-правових актів з питань державної регуляторної політики на місцях.

Окрім того, під час наради піднімалися питання щодо проведеної в області роботи з легалізації пасажирських перевезень, основних засад нового Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» та туристичного збору, як одного із податків, що допомогає збільшити обласний бюджет для розвитку Херсонської області.

По завершенню селекторної наради відбулася щотижнева апаратна нарада при голові районної державної адміністрації Наталії Тарасовій на якій відпрацьовані актуальні питання життєзабезпечення району. Зокрема йшлося про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року, про хід осінньо-польових робіт та сівби озимих культур під урожай 2020 року, виконання бюджету. По завершенню наради керівництвом району найважливіші питання було взято на контроль, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

Корисні посилання