Михайло Мельник провів виїзне засідання робочої групи з питань впорядкування діяльності національного природного парку «Джарилгацький» у м.Скадовськ

17.07.2013 21:08:00

Заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Мельник провів виїзне засідання робочої групи з питань впорядкування діяльності національного природного парку «Джарилгацький» у м.Скадовськ.

Заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Мельник провів виїзне засідання робочої групи з питань впорядкування діяльності національного природного парку «Джарилгацький» у м. Скадовськ. 

Також для участі у засіданні було запрошено представників районної державної адміністрації, депутатського корпусу районної та міської рад, зацікавлених представників приватного бізнесу, громадські організації тощо.
На розгляд робочій групі виносився ряд питань, серед яких найактуальнішими були питання щодо затвердження меж природного парку та виготовлення проекту організації територій парку та проекту землеустрою.
Під час жвавої дискусії, вислухавши всіх бажаючих та їх аргументи, Михайлом Мельником було рекомендовано адміністрації національного природного парку «Джарилгацький» переглянути проект створення парку, бо він є первинним документом, та відповідно до нього визначитися з межами парку. У свою чергу науково-технічна рада парку опрацьовує наукові дані та розробляє ряд пропозицій щодо визначення меж природного парку з приведеним науковим обґрунтуванням їх доцільності по кожній ділянці. Вказані пропозиції та аргументи необхідно подати на наступне засідання робочої групи, яке планується провести у кінці липня. У подальшому після погодження меж парку буде проведено громадське обговорення даного питання.
Наостанок, керівник робочої групи звернувся до присутніх і висловив побажання щоб усі підійшли з розумінням і усвідомленням необхідності вирішення питання функціонування парку, внесли свої пропозиції для подальшого обговорення та, у разі доцільності, включення їх до проекту організації територій парку. «Це дозволить врахувати інтереси територіальної громади та в повному обсязі виконати указ Президента України щодо створення національного природного парку «Джарилгацький», – сказав Михайло Мельник. 
Нагадаємо, що склад вказаної групи затверджений дорученням голови обласної державної адміністрації від 05 квітня 2013 року № 62-д «Щодо вивчення питань створення та впорядкування діяльності національного природного парку «Джарилгацький» та 06 березня 2013 року було проведено попереднє засідання з розгляду даного питання.

Корисні посилання