Облдержадміністрація спільно з Укравтодором контролюватимуть стан ремонту доріг на Херсонщині 

04.02.2021 18:24:32
Облдержадміністрація спільно з Укравтодором контролюватимуть стан ремонту доріг на Херсонщині 

Пріоритетним завданням для команди облдержадміністрації залишається ремонт та збереження доріг області. У 2020 році на Херсонщині відремонтовано у 8 разів більше автошляхів, ніж, наприклад, у 2019. Але робота у цьому напрямку продовжується!

Сьогодні між облдержадміністрацією та Державним агентством автомобільних доріг України підписано Меморандум про співробітництво, головна мета якого, - спільний моніторинг оперативної обстановки стану ремонтних робіт та експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення загального користування на Херсонщині. Про це повідомив т. в. о. голови облдержадміністрації Сергій Козир. 

“Зокрема, відтепер ми матимемо доступ до потокового відео з камер відеоспостереження, встановлених на автомобільних дорогах загального користування в межах області. Також матимемо доступ до результатів зважування транспортних засобів, виконаних на двох майданчиках системи зважування в русі (WIM), які на Херсонщині встановили у грудні 2020 року”, - розповів Сергій Козир.

Окрім того, з минулого тижня при Укравтодорі цілодобово працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення. Адже всі ми пам’ятаємо нещодавні погодні умови на південній території, які спричинили низку  надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

За прогнозами синоптиків, наступного тижня в Україні очікується суттєве похолодання. В деяких регіонах до -15 градусів. Похолодання сприятиме посиленню ожеледиці, тож ситуація на дорогах та тротуарах ускладниться.

Тож, для отримання інформації про стан проїзду автошляхами та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, просимо користуватися цілодобовою гарячою лінією: (044) 287–11–40.Корисні посилання