Облдержадміністрація уклала тристоронню угоду з роботодавцями та профспілками області

14.08.2019 16:16:31
Облдержадміністрація уклала тристоронню угоду з роботодавцями та профспілками області

14 серпня в облдержадміністрації відбулося підписання Територіальної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики та трудових відносин в Херсонській області на 2019 - 2021 роки між Херсонською обласною державною адміністрацією, Об’єднанням організацій роботодавців Херсонщини, Херсонською обласною міжгалузевою радою професійних спілок.

Очільник області Юрій Гусєв відзначив важливість того, що Угода спрямована на підвищення соціально-економічного розвитку області:
«Ми як органи виконавчої влади налаштовані на співпрацю з роботодавцями та профспілками. Це важливо для того, щоб у майбутньому реалізовувати проекти, які сприятимуть поліпшенню якості життя на території Херсонської області. Важливо, щоб люди, які живуть і працюють на Херсонщині почували себе комфортно».


Територіальну угоду підписано на основі Генеральної. Голова Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини Олександр Олійник повідомив, що 14 травня 2019 року тристоронню колективну угоду підписано на національному рівні: між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок та Кабінетом Міністрів України.

Документ спрямований на розвиток економіки, вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості, вирішення актуальних питань оплати, охорони та умов праці, забезпечення соціального захисту працюючих.

Голова Херсонської обласної міжгалузевої ради професійних спілок Анатолій Добровольський подякував голові облдержадміністрації Юрію Гусєву за участь у соціальному діалозі та готовність налагоджувати співпрацю з профспілками та роботодавцями області.

 «Впродовж 3 років ми робитимемо важку, але дуже потрібну роботу з розвитку трудового потенціалу області, підвищення життєвого рівня населення шляхом узгодження соціально-економічних інтересів та соціального партнерства. Також встановлюються соціальні трудові гарантії для найманих працівників, регулюються виробничі, трудові, соціально-економічні відносини між найманими працівниками і роботодавцями», – повідомив Анатолій Добровольський.

 

 Корисні посилання