Облдержадміністрація та військкомат співпрацюватимуть у 2016 році

01.02.2016 14:10:28
Облдержадміністрація та військкомат співпрацюватимуть у 2016 році

Для співпраці Херсонського обласного військового комісаріату та Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації укладено відповідну Угоду щодо організації відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом. Спільна діяльність має на меті більш якісну організацію проведення відбору кандидатів на військову службу за контрактом з числа громадян України призовного віку, військовозобов’язаних та жінок віком від 18 до 40 років.

Зокрема, Департамент спільно з військкоматом надаватиме необхідну інформацію мешканцям Херсонщини щодо вступу на військову службу за контрактом та отримання вищої освіту у закладах Міністерства оборони і військових навчальних підрозділах ВНЗ. Також у засобах масової інформації буде висвітлено процес переходу ЗС України на військову службу за контрактом. Департамент та військкомат, крім цього, взаємодіятимуть у питаннях військово-патріотичного виховання юнаків та пропагуватимуть військову службу за контрактом серед учнівської та студентської молоді.

Так, у засобах масової інформації будуть розміщені рекламно-агітаційні матеріали, проводитимуться спільні військово-патріотичні заходи. Крім цього, буде вдосконалено систему взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації в інтересах комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями військової служби за контрактом.

Корисні посилання