Обрано пасажирських перевізників на ряд регулярних маршрутів Херсонської області

05.11.2018 14:00:19
Обрано пасажирських перевізників на ряд регулярних маршрутів Херсонської області

Сьогодні, 5 листопада, відбулось засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути) на чолі з начальником управління транспорту та зв’язку обласної державної адміністрації Валерієм Соценко.

До складу конкурсного комітету увійшли спеціалісти управління, патрульної поліції Херсону, Укртрансбезпеки, Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області та керівники і члени громадських організацій.

Валерій Соценко поінформував присутніх про те, що подача документів від перевізників-претендентів на участь у конкурсі з перевезення пасажирів тривала до 19 жовтня 2018 року та попередив про персональну відповідальність кожного члена конкурсного комітету за прийняття рішень з визначення переможця конкурсу на маршрутах наголошуючи, що прийняття відповідних рішень конкурсним комітетом буде ґрунтуватися виключно на засадах діючого законодавства відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами та доповненнями).

Так, комітетом були розглянуті такі маршрути, об’єднані в об’єкти конкурсу:

Аеропорт "Херсон" – Чонгар "КПВВ" та Аеропорт "Херсон" - Ставки "КПВВ"ч/з  Каланчак;

Каланчак (КПВВ) - Херсон АС "ЮГЬ";

АС Лазурне – Херсон АС " ЮГЪ ";

Лазурне - Херсон АС "ЮГЬ";

АС Лазурне – Херсон АС "ЮГЪ";

"АС "Скадовська" – АС "Херсонська міжміська"  ч/з Виноградове та Херсон АС "ЮГЬ" - Скадовськ АС;

Приморське - Херсон АС " ЮГЪ ";

Херсон АС " ЮГЪ " – Приморське;

Херсон АС "ЮГЬ" - Каланчак (КПВВ);

Залізний Порт – Херсон АС " ЮГЬ ";

Херсон АС " ЮГЬ " - Залізний Порт.

Слід зазначити, що у конкурсі на пасажирські перевезення за зазначеними маршрутами брали участі перевізники і з інших областей України, адже, за їх словами, Херсонщина – привабливий туристичний регіон з високим потоком пасажирів впродовж усього року.

Конкурсний комітет обирав переможців шляхом таємного голосування. У результаті схвальні рішення й можливість здійснювати перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, протягом 5 років отримали такі перевізники: ПП «Поярков», ФОП Демчук О.А., ПП «Корсар», ФОП Присяжний А.В. та ФОП Камінський О.В.

Начальник управління транспорту та зв’язку ОДА Валерій Соценко запевнив: «Кожен автоперевізник-претендент пройшов ретельну перевірку, в ході якої враховувався стан автомобілів, їх кількість, наявність автопарку, обов’язковий щоденний технічний і медичний огляди та багато іншого. Вимоги до перевізники були однаковими, не зважаючи на авторитет підприємства. Тож було обрано найдостойніших для здійснення регулярних пасажирських перевезень мешканців і гостей Херсонщини».Корисні посилання