Громадськість Нової Каховки власноруч прибирала місто

06.04.2013 01:15:00

Згідно затвердженого плану проведення з 11 березня по 11 травня поточного року двомісячника благоустрою, санітарної очистки та акції «За чисте довкілля» на території Новокаховської міської ради проводяться заходи з очистки від листя, гілля і сміття вулиць, парків, скверів, видалення сухих та аварійних дерев

Згідно затвердженого плану проведення з 11 березня по 11 травня поточного року двомісячника благоустрою, санітарної очистки та акції «За чисте довкілля» на території Новокаховської міської ради проводяться заходи з очистки від листя, гілля і сміття вулиць, парків, скверів, видалення сухих та аварійних дерев. Працівники підприємств, установ, організації усіх форм власності активно беруть участь в благоустрої населених пунктів Новокаховської міської ради. 
Станом на 4 квітня 2013 року приведено до належного санітарного стану 957 тис. кв. м прибудинкових територій, 204 тис. кв. м парків, 49 тис. кв. м скверів, 16,4 тис. кв. м дитячих майданчиків. 8,3 тис. кв. м спортивних майданчиків, 446,3 тис. кв. м доріг, 40,2 тис. кв. м тротуарів.
Висаджено 220 дерев та 550 кущів, впорядковано 23 тис. кв. м газонів, впорядковано та висаджено 1,14 тис. кв. м квітників. Ліквідовано 2 несанкціонованих сміттєзвалища.
Проводиться робота по опорядженню території кладовищ. На площі 8,02 га проведено роботи з благоустрою. Велика увага приділяється впорядкуванню пам’ятників та місць поховань воїнів Великої Вітчизняної війни. 
За оперативною інформацією в акції “За чисте довкілля” на території Новокаховської міської ради взяло участь 45 підприємств, у тому числі 5 громадських організацій. Кількість людей що взяли участь в акції склала більше 4 тис. осіб, із них 846 осіб студентської та учнівської молоді.

Корисні посилання