Громада Скадовського району попрощалася ще з одним Героєм

21.11.2014 23:26:00

21 листопада 2014 року громада Скадовського району попрощалася ще з одним Героєм, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО на Сході України – Анатолієм Олійником

21 листопада 2014 року громада Скадовського району попрощалася ще з одним Героєм, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО на Сході України – Анатолієм Олійником. Його поховали з військовими почестями на міському кладовищі у Скадовську. Попрощатися з Анатолієм та віддати шану поваги герою зібралося все рідне село Антонівка – від малого до старого, рідні та друзі, представники влади району, небайдужі громадяни України, військові побратими. 
У своєму виступі на мітингу, голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв зазначив: «Сьогодні ми прощаємося із мужнім сином України, справжнім патріотом держави, за любов до Батьківщини поклав своє життя». Під синім небом міського кладовища знайшов спокій Герой України – молодший сержант Анатолій Олійник. Із щемом у серці в останню путь героя проводжали вигуками: «Герої не вмирають!».

Корисні посилання