Очільник Верхньорогачицького району ознайомився із виконаними роботами поточного ремонту покрівлі будівлі територіального центру

16.12.2019 08:24:38
Очільник Верхньорогачицького району ознайомився із виконаними роботами поточного ремонту покрівлі будівлі територіального центру

 

12 грудня 2019 року, голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко, разом з першим заступником Віталієм Биковим та головою районної ради Геннадієм Нестеренком, оглянули хід поточного ремонту даху адміністративної будівлі Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Ремонт покрівлі проводився за рахунок коштів районного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Верхньорогачицького району. Загальна вартість проекту становить 300 тис.грн. Проведено демонтаж шиферної покрівлі та виконано покриття металопрофілем.

Під час огляду виконаних робіт посадовці також ознайомились і з умовами праці та прийому громадян у приміщеннях територіального центру й управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

«Як бачу ззовні будівля данних закладів знаходиться в не найкращому стані, але добре, що були винайдені можливості фінансування ремонтних робіт покрівлі, внутрішніх приміщень та кабінетів установ. Адже, якісне обслуговування соціально-незахищених громадян та їх підтримка – одне з пріоритетних завдань у розвитку соціальної сфери району», - наголосив очільник району Євген Ларченко.

 

Корисні посилання