Однією з фінальних частин фестивалю «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» став творчий вечір «Сестер Тельнюк»

19.03.2018 19:02:07
Однією з фінальних частин фестивалю «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» став творчий вечір «Сестер Тельнюк»

Сьогодні у Креативному просторі «HUВWAY» відбулася прес-конференція та творчий вечір українського вокального дуету «Сестри Тельнюк» у рамках підведення підсумків IV обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичного камертону Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» (далі – Фестиваль), який вже неодноразово проходить на Херсонщині за ініціативи Департаменту культури, туризму та курортів, Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації та за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.
Фестиваль є унікальним, єдиним в Україні заходом, основним завданням якого є популяризація та презентація творчості нашої сучасниці, поета світового масштабу – Ліни Костенко.


Саме з цієї нагоди керівництво ОДА запросило «Сестер Тельнюк», аби прихильники сучасної української поезії мали змогу особисто поспілкуватися з дуетом заслужених артисток України Лесі та Галі Тельнюк, виступ яких стане родзинкою гала-концерту з нагоди фіналу IV обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичного камертону Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви», який відбудеться вже завтра, 20 березня, у Палаці молоді та студентів о 13.00.
Леся та Галя Тельнюк вже не вперше на Херсонщині – їх знайомство з нашим краєм розпочалося ще 10 років назад. 
Самі актриси переконані, що саме з творчості Ліни Костенко повинно починатися знайомство молоді із сучасною українською літературою, адже її поезія торкається душі кожного підлітка.
Багато говорили про творчий шлях дуету, співпрацю з іноземними музикантами, художниками й акторами.


Директор Департаменту культури, туризму та курортів Світлана Думинська зазначила:
«Приємно, що молодь читає українську поезію, особливо, Ліну Костенко, яка надихає творити самим. А ми, в свою чергу, допомагаємо розкритися молодим талантам».
Саме так почала виходити у світ збірка «Пелюстки для Ліни», де зібрані найкращі твори й малюнки учасників щорічного обласного фестивалю «Поетичного камертону Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».
Окрім спілкування із дуетом «Сестер Тельнюк», під час заходу декламувалися вірші поетеси Ліни Костенко у виконанні Анатолія Кичинського, Василя Загороднюка та творчої молоді, яка презентувала власні поетичні доробки.Корисні посилання