ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів "Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям"

20.03.2023 13:55:01
ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів "Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям"

 

1.Найменування замовника: Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації

1.1.Місцезнаходження  замовника: 73000, м. Херсон, вул. Канатна, 2

1.2. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 43897362

1.3. Категорія замовника: 1 (органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої  статті 2 Закону)

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код за ЄЗС ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги по здійсненню збирання, перевезення та утилізації ламп розжарювання)

 

3. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: 1 послуга (476 000 од. ламп розжарювання)

3.1. Місце надання послуг: Зазначено у тендерній документації

4. Очікувана вартість предмета закупівлі: 714 000,00 грн.  

5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 31 грудня 2023 року включно

6. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 27 березня 2023 р. до 12:00

7. Умови оплати

Подія

Опис

Тип оплати

Період,

(днів)

Тип

днів

Розмір

оплати,

(%)

Надання послуг

Розрахунки здійснюються відповідно до підпункту 2 пункту 19 Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 року № 590 (зі змінами та доповненнями) в національній валюті України гривні у безготівковій формі шляхом перерахування належних до сплати сум коштів на поточний рахунок Виконавця. Замовник здійснює оплату в межах отриманого бюджетного фінансування. Розрахунок за фактично надані Послуги здійснюється  протягом 30 календарних днів з моменту та на підставі підписаного Сторонами Акта прийома-передачи. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані Послуги здійснюється упродовж 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

післяплата

30

календарні

100

 

8. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова

9. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається.

 9.1.Вид  забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):   не зазначається.

9.2.Умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не передбачається.

10. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих  торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: не застосовується.

11. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах   від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: не зазначається, згідно з Особливостями.

12. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується.

13. Джерело фінансування: Обласний бюджет

14. Розмір, вид, строк та умови надання, повернення та неповернення  забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати):  не вимагається.

15. Прізвище, ім’я та по батькові, посада та електронна адреса однієї чи кількох посадових осіб замовника, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками Фещук Ольга Вікторівна, головний спеціаліст відділу економіки природокористування, моніторингу довкілля, зв'язків з громадськістю та ЗМІ управління заповідної справи та економіки природокористування Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, уповноважена особа, e-mail: [email protected]

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Корисні посилання