Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад регіональних консультантів з правових питань

18.02.2016 14:11:28

Оголошення конкурсу на заміщення
вакантних посад регіональних консультантів з правових питань
(1 особа в кожній області)
 
 
Всеукраїнське об’єднання органів місцевого самоврядування „Асоціація міст України” в рамках п’ятирічного проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад регіональних консультантів з правових питань.
 
Передбачається діяльність за цивільно-правової угодою, що здійснюватиметься для офісу реформ та регіонального відділення АМУ у відповідній області.
 
Основні обов’язки регіонального консультанта з правових питань:

 1. Надання консультацій і роз’яснень для посадових осіб місцевого самоврядування з правових питань, що виникають в ході впровадження децентралізаційної реформи, в тому числі щодо складання необхідних документів (проектів рішень ради, положень, порядків тощо).
 2. Підготовка методичних рекомендацій, роз’яснень органам місцевого самоврядування щодо приведення їх діяльності у відповідність до чинного законодавства та застосування на практиці законодавчих новацій.
 3. Проведення короткотермінових навчальних заходів для посадових осіб органів місцевого самоврядування із застосування положень нового законодавства.
 4. Вивчення та узагальнення проблемних питань в діяльності органів місцевого самоврядування, підготовка пропозицій щодо необхідності внесення змін до чинного законодавства та надання їх Центру аналізу та розробки законодавства.
 5. Підготовка зразків локальних нормативно-правових актів, аналіз локальних нормативно-правових актів (проектів) органів місцевого самоврядування на їх відповідність чинному законодавству, підготовка пропозиції щодо їх вдосконалення відповідно до звернень органів місцевого самоврядування.
 6. Юридичний супровід об’єднання територіальних громад: надання правової допомоги посадовим особам місцевого самоврядування територіальних громад, що бажають ініціювати або знаходяться в процесі об’єднання.
 7. Налагодження та ведення діалогу із зацікавленими сторонами, участь у публічних обговореннях процесу впровадження децентралізаційної реформи.
 8. Інформування про процес впровадження децентралізаційної реформи ЗМІ та зацікавлених сторін.
 9. Ведення реєстру звернень та консультацій, що надаються органам місцевого самоврядування.

Основні вимоги до кандидата на посаду аналітика:

 • вища освіта, вітається юридична або у галузі державного управління;
 • глибоке знання законодавства з питань місцевого самоврядування та дотичних галузей;
 • обізнаність в питаннях впровадження децентралізаційної реформи;
 • досвід надання консультативної допомоги;
 • попередній досвід роботи в органах місцевого самоврядування;
 • аналітичне мислення;
 • досвід локальної нормотворчості;
 • ініціативність, відповідальність, пунктуальність, акуратність;
 • комунікабельність та здатність швидко приймати рішення;
 • вміння працювати в команді;
 • досконале знання української ділової мови;
 • володіння ПК;
 • вітається попередній досвід роботи в Офісі реформ у відповідній області.

Зацікавлені особи можуть надіслати своє резюме до 18.00 22 лютого 2016 року на адресу електронної пошти [email protected] (в темі повідомлення зазначити «консультант з правових питань»). В резюме обов’язково має бути зазначений досвід роботи, історія оплати праці та очікувана заробітна плата. Прохання додати рекомендаційні листи або ПІБ та контакти осіб, які можуть підтвердити вашу компетентність та фаховість.

Комісія з відбору персоналу зателефонує лише тим кандидатам, які відібрані для проведення телефонної співбесіди.

Усі запитання щодо цього конкурсу приймаються до 22 лютого 2016 року виключно письмово на адресу електронної пошти [email protected].

Корисні посилання