Оголошення про конференцію «Перспективи збуту вітчизняної сільгосппродукції на внутрішніх та зовнішніх ринках»

09.02.2016 11:33:54
Оголошення про конференцію «Перспективи збуту вітчизняної сільгосппродукції на внутрішніх та зовнішніх ринках»

18 лютого 2016 року о 10 годині в ККЗ «Ювілейний» у м.Херсоні в рамках агропромислової виставки «Південний агропромисловий ярмарок «Фермер-2016» відбудеться конференція «Перспективи збуту вітчизняної сільгосппродукції на внутрішніх та зовнішніх ринках».

Під час проведення вказаного заходу розглядатимуться питання підвищення результативності та ефективності залучення інвестиційних джерел, збільшення прибутковості підприємств, запровадження сучасних інноваційних технологій в сільському господарстві та розширення ринків збуту сільськогосподарської продукції до країн ЄС та Азії, а також впровадження систем безпечності та якості сільськогосподарської продукції.

У конференції візьмуть участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги, обласних служб, наукових та банківських установ, підприємств з переробки овочевої, плодової, баштанної продукції, тепличних господарств, провідних аналітичних компаній, сільськогосподарських кооперативів, а також фермери та журналісти. Орієнтовна кількість учасників, які приймуть участь у зазначено заході близько 450 чоловік.

Корисні посилання