Оголошення про намір передати в оренду державне майно

29.07.2016 15:37:44
Оголошення про намір передати в оренду державне майно

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вивчається попит на потенційні об’єкти оренди, а саме:

– вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 49,3 кв.м на першому поверсі гуртожитку № 2 за адресою: Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Горького, 14, що перебуває на балансі Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»;

– майданчик з бетонної плитки загальною площею 9 кв.м біля навчального корпусу №1, що перебуває на балансі Херсонського державного університету за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 27;

– частина холу площею 6,4 кв.м на першому поверсі головного навчального корпусу, що перебуває на балансі ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» за адресою: м. Херсон, вул. Рози Люксембург, 23.

Заяви на оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення в газеті «Відомості приватизації»  за адресою: 73000, м. Херсон, пр-т Ушакова, 47,  РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Телефон для довідок: (0552) 26-22-18.

Корисні посилання