Оголошення про намір передати в оренду державне майно

04.04.2016 09:19:10
Оголошення про намір передати в оренду державне майно

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вивчається попит на потенційні об’єкти оренди, а саме:

– вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 52,34 кв.м на першому поверсі в будівлі службово – побутових приміщень, що перебуває на балансі Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та розташована за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 4;

– вбудовані нежитлові приміщення їдальні загальною площею 148,8 кв.м на першому поверсі адміністративної будівлі, за адресою: м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1, що перебуває на балансі Одеського державного університету внутрішніх справ;

– вбудоване нежитлове приміщення площею 11,9 кв. м, розташоване в адміністративній будівлі пропускного пункту, що перебуває на балансі Скадовської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України»  за адресою: Херсонська область, м. Скадовськ, вул. Пролетарська, 2.

Заяви на оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення в газеті «Відомості приватизації»  за адресою: 73000, м. Херсон, пр-т Ушакова, 47,  РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Телефон для довідок: (0552) 26-22-18.

Корисні посилання