Оголошення про продовження терміну проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть бути реалізовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

20.12.2016 10:39:05

Обласна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – Обласна комісія) повідомляє про продовження терміну проведення конкурсного відбору відповідних інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР у 2017 році до 10 січня 2017 року.

У відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – заявники) інвестиційні програми і проекти.

Для участі в конкурсному відборі заявники подають Обласній комісії, перелік інвестиційних програм і проектів за формою, встановленою Мінрегіоном України (наказ від 24 квітня 2015 року № 80), а також документи відповідно до визначеного переліку, які підписуються заявником та подаються в трьох примірниках.

Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які:

1) відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації;

2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Місце прийому документів: Департамент економічного розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації, пл. Свободи, 1,  кабінет 219, м.Херсон.

Електронна адреса: [email protected], факс 22 59 93, телефон для довідок: 22 26 41.

ПКМУ від 18.03.2015 № 196.

Наказ Мінрегіону України від 24 квітня 2015 року № 80.

Корисні посилання