Оголошено конкурс на внутрішньообласні маршрути до КПВВ Херсонщини

05.10.2018 12:14:08
Оголошено конкурс на внутрішньообласні маршрути до КПВВ Херсонщини

03 жовтня 2018 року управлінням транспорту та зв’язку обласної державної адміністрації прийнято рішення про оголошення конкурсу для автоперевізників на обслуговування внутрішньообласних маршрутів, зокрема у напрямку контрольно-пропускних пунктів в’їзду - виїзду.
Начальник управління транспорту та зв’язку ОДА Валерій Соценко пояснив:
«До сьогоднішнього дня перевезення пасажирів з/до КПВВ здійснювалися міжобласними автобусними маршрутами, організатором перевезень на яких є «Укртрансбезпека».
За словами Валерія Соценка, наразі серед міжобласних маршрутів діють такі, як:
1. «Одеса – Ялта» до КПВВ «Каланчак», який проходить через Херсонський автовокзал,
2. «Херсон – Сімферополь» до КПВВ «Каланчак» який проходить через Олешківську та Каланчацьку автостанції,
3. «Миколаїв – Євпаторія» до КПВВ «Каланчак» який проходить через Херсонський автовокзал, Новокаховську та Чаплинську автостанції,
4. «Миколаїв – Керч» до КПВВ «Каланчак» який проходить через Херсонський автовокзал, Новокаховську та Чаплинську автостанції,
5. «Нова Каховка – Сімферополь» до КПВВ «Каланчак» який проходить через Каховську та Чаплинську автостанції.
Враховуючи тимчасову анексію Криму Російською Федерацією, на сьогодні кінцевими пунктами призначення даних маршрутів є саме контрольно-пропускні пункти в’їзду-виїзду Херсонської області.
Але, враховуючи збільшення потоку пасажирів саме до контрольно-пропускних пунктів, з’явилася потреба у створенні внутрішньообласних маршрутів.
Начальник управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації Валерій Соценко зазначає:
«На сьогодні організовано нові внутрішньообласні автобусні маршрути: Аеропорт «Херсон» - Чонгар «КПВВ», Аеропорт «Херсон» - Ставки «КПВВ» ч/з  Каланчак, «Херсон АС «ЮГЬ» - КПВВ «Каланчак» і Каланчак (КПВВ) - Херсон АС «ЮГЬ», на які оголошено конкурс управлінням».
Подача документів автоперевізників на участь у конкурсі триватиме до 19 жовтня, сам конкурс буде проведено 05 листопада 2018 року відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами).Корисні посилання