Оголошено перелік номінантів та відкрито голосування «Ukraine Tourism Awards 2021»

10.12.2021 14:44:20
Оголошено перелік номінантів та відкрито голосування «Ukraine Tourism Awards 2021»

«Ukraine Tourism Awards 2021» – головна туристична премія України. Організаторами заходу є Київська Туристична Асоціація та громадська спілка «Visit Ukraine» за підтримки Державного агентства розвитку туризму України та партнерів.

Премія влучає в серця українців, які підіймають, розвивають, та з кожним роком роблять сферу туризму ще кращою. У 14 номінаціях, що спрямовані на підтримку та розвиток різноманітних напрямів туризму, буде відзначено кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи, намагались підвищувати рівень обслуговування, а також приділяли особливу увагу інклюзивному туризму. Кожен переможець отримає серце «Ukraine Tourism Award» як знак вдячності та поваги.

Цьогоріч представники Херсонщини змагаються за першість у наступних номінаціях:

  • ВІДКРИТТЯ РОКУ У ГОТЕЛЬНІЙ СФЕРІ: «Platon Hotel»
  • НАЙКРАЩИЙ ТУРИСТИЧНИЙ МЕДІАБЛОГЕР: Блог «Херсонці 100 років тому» Медіаплатформи «Вгору»
  • МІСТО МОГО СЕРЦЯ: м.Херсон, м.Нова Каховка
  • РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОРИВ РОКУ: Херсонський академічний музично-драматичний театр ім.Миколи Куліша; Туристичний проєкт «Здиваш Сиваш»; ГО «Молоді-ініціативні» - музей «Таємниці острова Джарилгач»
  • НАЙКРАЩИЙ ЕКСКУРСІЙНИЙ ГІД: Юрій Голінько – Екстрим тур Станіславські скелі
  • «ДОСТУПНИЙ ТУРИЗМ». Безбар’єрна культура: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша
  • АМБАСАДОР #МАНДРУЙУКРАЇНОЮ: Мережа готелів  «Premier» (у тому числі «Premier Compass Hotel Kherson»)

Увага: у кожній номінації одна людина може обрати лише одного переможця. Визначення переможців відбуватиметься за принципом більшості голосів, сума яких складається з 50% голосів, що віддані онлайн, та 50% голосів організаційного комітету.

Голосування триває до 15 грудня 2021 рок включно за посиланням.

Гала-шоу та церемонія нагородження переможців відбудеться 17 грудня 2021 року в InterContinental Kyiv за присутності представників держави, експертів з туризму, кращих тревел-блогерів країни та зіркових гостей.

Встигніть підтримати своїх фаворитів!

Корисні посилання