Окреслено актуальні питання на поточний тиждень

18.04.2016 14:52:01
Окреслено актуальні питання на поточний тиждень

В обласній державній адміністрації під головуванням керівника апарату Клюцевського В.І. відбулася апаратна нарада, на якій було обговорено питання підготовки до проведення в області виїзного засідання комітету з питань бюджету Верховної Ради України, а також засідання колегії обласної державної адміністрації, що відбудеться 20 квітня 2016 року з актуальних питань розвитку області, зокрема, щодо підготовки до оздоровчого сезону 2016 року, роботи центрів допомоги учасникам антитерористичної операції щодо створення груп взаємодопомоги та взаємопідтримки учасників АТО і членів їх сімей, підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року, а також щодо нарощування обсягів експорту товарів.

На нараді розглянули питання проведення 23 квітня 2016 року щорічної акції  «За чисте довкілля». З метою забезпечення в місті чистоти та порядку працівники апарату обласної державної адміністрації приймуть участь в заходах з благоустрою парку Херсонська фортеця. Також обговорено зміни у законодавстві щодо проходження державної служби у зв’язку з набранням чинності 01 травня 2016 року Закону України «Про державну службу», зокрема, щодо оплати праці державних службовців у 2016 році,  критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток.

Наразі триває комплексна перевірка діяльності обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій області комісією Адміністрації Президента України із залученням спеціалістів центральних органів виконавчої влади. У ході наради В.Клюцевський наголосив на всебічному сприянні працівниками апарату обласної державної адміністрації в її проведенні. Кожен із присутніх на нараді керівників структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації доповів про основні питання над якими  працювали на минулому тижні та плани на найближчий період. Після детального обговорення порушених питань керівником апарату обласної державної адміністрації було надано відповідні доручення.

Корисні посилання