Окреслено пріоритетні питання роботи апарату облдержадміністрації на поточний тиждень

10.03.2016 11:35:22
Окреслено пріоритетні питання роботи апарату облдержадміністрації на поточний тиждень

У ході апаратної наради 09 березня ц.р. керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський визначив основні завдання, вирішенню яких приділятиметься основна увага протягом поточного робочого тижня.

Зокрема, наголошено на необхідності прискорення підготовки необхідних матеріалів і вирішення організаційних питань з метою проведення 16 березня 2016 року засідання колегії обласної державної адміністрації, на якому розглядатимуться актуальні питання: підготовки лісового господарства області до пожежонебезпечного періоду, стану надання адміністративних послуг, ходу оформлення договорів оренди земельних ділянок і водних об’єктів, а також виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку області за підсумками 2015 року.

Крім цього, визнано за необхідне сформувати перелік інших важливих питань розвитку регіону для обговорення на окремій нараді з головами районних державних адміністрацій і міськими головами міст обласного значення.

З метою реалізації системних підходів у відкритості діяльності місцевих державних адміністрацій доручено розмістити на сайті обласної державної адміністрації та на сайтах районних державних адміністрацій біографічних довідок і декларацій про доходи і зобов’язання фінансового характеру всіх голів райдержадміністрацій і їх заступників, керівників апарату.

Також планується відновити практику комплексного вивчення стилю та методів управлінської діяльності районних державних адміністрацій . У ІІ кварталі ц.р. проводитиметься така перевірка у двох районах, що дозволить спільно віднайти шляхи вирішення існуючих проблемних питань регіонального розвитку.

Визначено інші організаційні заходи, в яких на цьому тижні братимуть участь усі працівники апарату обласної державної адміністрації, а саме:

  • 12 березня о 10.00 – урочистий мітинг і покладання квітів до могили Невідомого солдата в парку Слави з нагоди річниці визволення м. Херсона від німецько-фашистських загарбників;
  • 12 березня з 14.00 – благоустрій і прибирання території навколо будівлі обласної державної адміністрації та в парку ім. О.С.Пушкіна.

Корисні посилання