Олімпійський урок - до здоров'я крок!

15.09.2017 06:57:42
Олімпійський урок - до здоров'я крок!

З метою залучення дітей та молоді до активних занять спортом, утвердження здорового способу життя та популяризації олімпійського руху, у межах проведення Олімпійського тижня 14 вересня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах району проведено Олімпійський урок.

На один із таких уроків у КЗ «Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» завітали голова районної державної адміністрації Сергій Старух та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталя Талаш.  Вітаючи учасників свята, голова районної державної адміністрації Сергій Старух зауважив, що надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія сьогодні покладається на спорт та фізичне виховання. Унікальна спортивна акція "Олімпійський урок» дає чудову можливість пройнятися справжнім спортивним духом, пізнати національну історію олімпійського руху й осягнути його важливість.

Кожна з команд завзято змагалася за перемогу, проявляючи неабияку спритність та рухливість.  Найактивніших учасників відзначено грамотами.

Корисні посилання