Олексій Чернишов з робочим візитом перебуває на Херсонщині

01.08.2020 11:03:25
Олексій Чернишов з робочим візитом перебуває на Херсонщині

Робочу поїздку в Херсонську область Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов розпочав із селекторної  наради разом з головою облдержадміністрації Юрієм Гусєвим, представниками органів місцевого самоврядування, районної влади, народними депутатами.

Зокрема, стан реалізації національної програми «Велике будівництво» в області Олексій Чернишов прокоментував: «Ви схильні до рекордів. Надзвичайне ставлення до реалізації будь-якого проєкту. Я радий, що це так».

Детально з цього питання  доповів заступник голови ОДА Сергій Козир. Так, на Херсонщині в рамках програми передбачено будівництво й реконструкцію 6 дитсадочків, 6 шкіл, 8 стадіонів, 8 приймальних відділень та 127, 5 км доріг. Деякі об’єкти програми Олексій Чернишов в рамках візиту відвідає особисто.

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан доповів про заходи з протидії поширенню хвороби COVID-19 та надав дані щодо епідеміологічної ситуації в Херсонській області.

За результатами засідання Центральної комісії ТЕБ та НС Херсонська область входить до «зеленої» зони. На території області обов’язковими є: носіння масок в громадських місцях, проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 м кв, заповненість залів у кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків, перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння.

З питань реалізації реформи адміністративно-територіального устрою поінформував перший заступник голови ОДА Дмитро Бутрій. Нині на території області - 33 діючих ОТГ, до яких увійшли 118 сільських, селищних, міських рад у тому числі міста обласного значення. Згідно з Постановою Верховної Ради, в області передбачено створення 5 районів – Херсонського, Бериславського, Каховського, Скадовського та Генічеського.

Олексій Чернишов надав рекомендації щодо інформування жителів регіону про запровадження реформи децентралізації, нового районування області.

 Корисні посилання